1988 yılından bu yana endüstriyel sanayi sektöründe sahip olduğumuz bilgi birikimini, tecrübemizi paylaşabilmek ve daha faydalı olabilmek için Promecco endüstriyel firmasını kurma gereğini duyduk.

Promecco Endüstriyel Malzeme Mühendislik Enerji firmamızın hedefi endüstriyel proseslerdeki mekanik tesisat sistemlerinin doğru dizayn, doğru malzeme seçimi, tedariği ve doğru montaj sonucunda sisitemin maksimum seviyede verimliliğini sağlamaktır.

Buhar Santrali, Kızgın yağ santrali, Kızgın su santrali, basınçlı hava, yangın, sanayi doğalgazı, endüstriyel izolasyon, CE belgeli paslanmaz bacalar, çiller soğutma, vrf sistem kurulumlarında, tüm yüksek basınçlı hatlarda ve her çeşit endüstriyel mekanik tesisat alanında son derece tecrübeli olan fimamız endüstrinin enerji alanında hizmet verebilmek için kurulmuştur.

Vizyonumuz

Doğru dizayn doğru proje ve doğru malzeme seçimi ile endüstriyel alanda enerji verimliliğini artırarak yüksek enerji  tasarrufu ve üretim kalitesini arttırmanın yanı sıra proseslerdeki enerji  kaçaklarını arıza oranlarını minimize ederek ülkenin dışa olan bağımlılığını azaltarak Türkiyemizi ileri seviyelere taşımak için katkıda bulunmak.

Sabahattin Mustafa YAHYAOĞLU

Sabahattin Mustafa YAHYAOĞLU

Makine Mühendisi

Hizmetlerimiz